VIDEO: krāšņā sakuru ziedēšana “900 sekunžu” tiešraidē

0 komentāri

Otrdien, 3. maijā, LNT raidījuma 900 sekundes tiešraidē žurnāliste Rūta Čivča sarunājās ar Rīgas mežu valdes locekli Uldi Zommeru, kurš atklāja, cik sakuru šķirņu ir Uzvaras parkā, kā arī vai Latvijā vēl ir vietas, kur skaistās sakuras iespējams apskatīt.

Zommers norāda, ka sakuras, kas tiek dēvētas arī par Japānas ķirsi, Latvijā apskatāmas arī Rūjienā.

“Pēc savas būtības šis nemaz nav eksotisks koks, bet, pateicoties Japānas vēstnieka iniciatīvai un Japānas vēstniecības finansiālam atbalstam, 2012. gadā Uzvaras parkā tika iestādīti 114 sakuras kociņi,” stāsta “Rīgas mežu” pārstāvis.

“Gadu no gada koki aug arvien lielāki un sakuru ziedēšana priecē arvien vairāk rīdzinieku un pilsētas viesu,” teic Zommers.

Uzvaras parkā iestādītas trīs sakuru šķirnes, kas zied dažādos laikos, lai paildzinātu īso, bet ļoti skaisto ziedēšanas laiku.

Video

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas