VIDEO: kārtējais seniors ar ”žigulīti” Mūkusalas aplī brauc pretējā virzienā

0 komentāri

Kāds autovadītājs fiksējis automašīnu, kas Rīgā pārvietojas pa Mūkusalas apli kustībai pretējā virzienā.

”Jau vēstīts, ka pirms 5 mēnešiem, 2. jūlijā, šāds “joks” VAZ automašīnas vadītāja izpildījumā beidzās ar pieciem ļaudīm slimnīcā; šodien visus glāba reakcija un Laimes māte,” stāsta aculiecinieks.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrietis aicina autovadītājus būt uzmanīgiem, jo ceļā var nākties sastapt visādus ”brīnumus”.

Esam uzmanīgi uz ceļa jeb kā senioram virzienu sanāca sajaukt!Pirms 5 mēnešiem – 2. jūlijā – šāds “joks” VAZ automašīnas vadītāja izpildījumā rezultējās ar pieciem ļaudīm slimnīcā; šodien visus glāba reakcija un Laimes māte :)P.s. Tā man šodien – saulgriežu, laika lūku, budēļu un garu – laikā, kas sakritis ar pilnmēnesi, gadījās.http://www.delfi.lv/news/national/criminal/pec-zigula-avarijas-mukusalas-iela-slimnica-nogada-tris-cilvekus.d?id=46168499#saulgrieži #laikalūkas #budēļi #pilnmēness #gari #ekstrēmists #VAZ #avārijassituācija

Posted by Ivars Jakovels on pirmdiena, 2015. gada 21. decembris

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas