VIDEO: Kadri no militārajām mācībām ”Sudraba bulta”

0 komentāri

Ādažu poligonā beigušās starptautiskās militārās mācības ”Sudraba bulta,” kurās piedalījās vairāk nekā divi tūkstoši karavīru un tika izmantoti pieci simti tehnikas vienību, tostarp helikopteri un bruņutehnika.

Mācībās piedalījās karavīri no Latvijas, ASV, Igaunijas, Grieķijas, Lielbritānijas un Norvēģijas.

Lūk, video ar iespaidīgiem kadriem, kā tiek kārtoti karavīri un kaujas tehnika Ādažu poligonā:

Mācību noslēdzošajā dienā, 5. oktobrī, Ādažu poligonu varēja apmeklēt arī viesi, kuriem bija iespēja vērot kauju. Imitētajā uzbrukumā bija iesaistītas Latvijas un Lielbritānijas integrētās starptautiskās vienības, savukārt aizstāvējās Norvēģijas un Igaunijas integrētie spēki, kas pārvietojās ar bruņumašīnām CV-90. Latvijas spēkiem palīdzību sniedza tuvā gaisa atbalsts – helikopteri ”Black Hawk” un lidmašīnas ”CF-188”, savukārt ASV desanta vienību uz kaujas lauku nogādāja ”Chinook” helikopteri.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas