VIDEO: Kā iemācīties šaut ar loku?

0 komentāri

Lokšaušana ir ļoti sena nodarbe, taču kā sporta veids Latvijā tā sāka izplatīties vienīgi pagājušā gadsimta 60. gados.

LNT Brokastis devās izmēģināt klātienē, kā tas ir – šaut ar loku. Par spīti tam, ka šī nodarbe no malas izskatās viegla, realitātē tā prasa diezgan daudz fiziska spēka un koncentrēšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā norāda loka šaušanas instruktors, tad no 100 cilvēkiem parasti viens ir tāds, kam viss “aiziet” uzreiz, viens ir bezcerīgs, bet pārējie 98 cilvēki savas prasmes var attīstīt.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas