VIDEO: Jaunieši ar zagtu ceļa zīmi taisa trikus uz ledus

0 komentāri

Jelgavas pašvaldības policisti aizturējuši divus jauniešus, kuri pastaigājušies pa Driksas upes ledu. Lai arī tas ir bīstami, policisti jauniešus aizturējuši ne tikai par to. Spēlēt ģitāru, sērfot vai braukt ar skrituļdēļi – ja ir laba fantāzija, tik daudzas lietas var darīt ar būvkompāniju atstātām pagaidu ceļazīmēm.

Taču diez vai šie Jelgavas pilsētas videokamerās piefiksētie jaunieši aizlienēto zīmi būtu nolikuši vietā, ja neiejauktos vietējie pašvaldības policisti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Likumsargiem nebija pamata notikušajā iesaistīt Valsts policiju, jo patiešām videomateriālā redzams, ka puiši mēra ledus biezumu, un, par laimi, tas izrādījies pietiekami izturīgs.

Glābēji norāda, ka šādas izklaides ne vienā vien gadījumā pagājušajā sezonā beigušās bēdīgi. Šoziem upuru vēl nav, taču daudzi gados jauni piedzīvojumu meklētāji jau pieķerti spēlējamies uz naža asmens.

Ja Jūs redzat, ka bērni un jaunieši izklaidējas uz ledus, it sevišķi vietās, kur vēl sals nav bijis pietiekami iedarbīgs, labāk laikus paziņojiet par to glābējiem vai policistiem pa tālruni 112.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas