VIDEO: izglābj meitenītes, kuras peldoties bija pakļuvušas zem ūdens

0 komentāri

Rīgas Pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes darbinieki 1. jūlijā ap pulksten 16.00 Lucavsalā pamanīja divas meitenītes, kuras peldoties pakļuva zem ūdens, un viņu dzīvība bija apdraudēta.

Lai arī bērni atradušies vietā, kur dziļums ir vien nedaudz pāri metram, mazākā no meitenītēm, uz mirklī zaudējot pamatu zem kājām, pakļuvusi zem ūdens, un tikai acumirkli vēlāk sākušās nepatikšanas. Septiņus gadus vecā meitenīte, meklējot glābiņu, ķērusies pie vecākās māsas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Redzot notikušo, krastā parādījusies arī bērnu mamma, kas metusies pakaļ policistam. Par laimi, māsām izdevies vēl brīdi noturēties virs ūdens.

Šajā gadījumā paveicies – negadījums noticis pludmalē, kuru pieskata glābēji. Lai arī meitenes atzinušās, ka neprot peldēt, viņām tomēr kūļājoties izdevies noturēties virs ūdens, un, pat neskatoties uz to, ka bērneļi satraucošajā situācijā sarijušies ūdeni, tas nav atstājis nekādas paliekošas sekas.

VUGD statistika liecina, ka pagājušajā gadā ugunsdzēsēji glābēji visvairāk izsaukumu, kas saistīti ar glābšanas darbiem uz ūdens, saņēma jūlijā – no 161 izsaukuma 50 bija tieši jūlijā. 2014. gada jūlijā ugunsdzēsēji glābēji no ūdenstilpnēm izcēla 37 noslīkušus cilvēkus, no kuriem divi bija bērni.

Lai šogad peldsezonā nebūtu pārgalvīgas un neapdomīgas rīcības izraisītu traģisku negadījumu, VUGD sniedz piecus svarīgākos ieteikumus drošai atpūtai pie ūdenstilpnēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas