VIDEO: īslaicīgās aizturēšanas vietās vairs smēķēt nedrīkst

0 komentāri

Valsts policija īstenojusi projektu par īslaicīgās aizturēšanas vietu standartu uzlabošanu. Šā projekta ietvaros policija uzlabojusi drošību un vidi iecirkņos. Policija renovējusi iecirkņu telpas, mācījusi amatpersonas darbā ar klientiem, ieviesusi videonovērošanu un smēķēšanas aizliegumu.

Valsts policijas pārstāvis Arvils Feierābends TV3 Ziņām skaidro: “Īslaicīgās aizturēšanās vietās vairs smēķēt nedrīkst pat pastaigu laukumā. Protams, ir bijušas zināmas pretenzijas no ievietoto personu puses, bet, ņemot vērā to, ka īslaicīgās aizturēšanas vieta pēc definīcijas nav tā vieta, kur jāuzturas ilgi. Tātad to jau var arī pieciest, ir lieliska iespēja ievērot veselīgu dzīvesveidu un spert pirmo soli, lai tiktu vaļā no šā netikuma.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VIDEO:

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas