VIDEO: Eņģeļiem pār Latviju ir sava egle

0 komentāri

Dažādās vietās galvaspilsētā ir Ziemassvētku eglītes. Arī akcijai Eņģeļi pār Latviju ir sava zaļā princese pie Arēnas Rīga, kuru iededzināja Latvijas  pirmais pāris – Valsts prezidents Raimonds Vējonis un Iveta Vējone.

Arēnā, kur skatītāju tribīnes bija pilnas ieradās arī Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonis un viņa kundze Iveta Vējone.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iveta Vējone:

Ziemassvētku laikā visiem gribās piepildīt kādu brīnumu, kādu vēlēšanos, tas ir arī labo darbu laiks. Man ir liels prieks, ka akcija Eņģeļi pār Latviju ir kļuvusi populāra. Kad katru gadu notiek šī akcija, mēs redzam, ka mūsu vidū dzīvo ļoti daudz labsirdīgu, atsaucīgu un izpalīdzīgu cilvēku.

Foto

 Dinamo Rīga svētdienas spēli veltīja akcijai Eņģeļi pār Latviju un 1 EUR no katras pārdotās biļetes ziedots labdarībai. Kopumā tika iegādātas vairāk nekā 5000 biļetes, kas palīdzēs vairākiem bērniem dzīvot pilnvērtīgāk.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas