VIDEO: Eņģeļi pār Latviju rada Ziemassvētku sajūtu Bērnu slimnīcas mazajiem pacientiem

0 komentāri

Viens no Ziemassvētku lielākajiem bērnu priekiem ir svētku gaidīšanas prieks – mājas izrotāšana, piparkūku cepšana, eglīšu rotājumu gatavošana. Ja tā ir sagadījies, ka tieši šajā laikā bērns ir nonācis slimnīcā, tad akcijas Eņģeļi pār Latviju ietvaros bija iespēja svētku gaidīšanas sajūtu noķert arī tur.

Bērnu slimnīcas atpūtas istabā ir ierīkotas divas darbnīcas. Vienā no tām bērni var apgleznot piparkūkas, bet otrā – eglīšu dekorus. Māksliniece Ieva Bondare ierāda mazajiem slimnīcas pacientiem, kā apzīmēt eglīšu rotājumus. Mākslas darbi top ar marķieri, kas tūlīt nožūst. Katrs bērns uz bumbas var uzzīmēt vai uzrakstīt, ko vien sirds kāro, bet pēc tam ar apdarināto mantu var izrotāt eglīti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

 

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas