VIDEO: bērnu uzticības tālrunis saņēmis pusotru miljonu zvanu desmit gadu laikā

0 komentāri

Bērnu uzticības tālrunis desmit gadu laikā saņēmis vairāk nekā pusotru miljonu zvanu. Bērnus visvairāk satrauc savstarpējo attiecību problēmas. Palielinājies zvanu skaits no bērniem, kuri ziņo par seksuāla rakstura piedāvājumiem. Ja agrāk uz uzticības tālruni zvanīja vairāk meitenes, tad tagad arī zēni ir vairāk gatavi uzticēt savas problēmas.

Laila Rieksta-Riekstiņa norādīja, ka uz zvaniem atbild psihologi, kuri vajadzības gadījumā informāciju nodod tālāk arī inspektoriem. Tāpat arī pēdējo gadu laikā palielinājies zvanu skaits, kas saistīti ar interneta tematiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laila Rieksta-Riekstiņa,
Valsts bērnu tiesību aizsardzības centra vadītāja

Pirmajos gados šo zvanu skaits bija ļoti neliels, un jūs redzat, cik pēdējos gados interneta tematika ir kļuvusi aktuāla. Ja sākumā mēs runājām par aptuveni simts zvaniem gada ietvaros, tad pagājušajā gadā tie jau bija 800 zvani, kas veltīti šai tematikai.

Video

Vairāk uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas