VIDEO: atklāts iespaidīgākais Staro Rīga objekts – Brīvības piemineklis

3 komentāri

Šovakar, 18. novembrī, pēc Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa svinīgās uzrunas un Latvijas himnas kopīgas nodziedāšanas atklāts īpaši izgaismotais Brīvības piemineklis.

Brīvības piemineklis šogad būs arī iespaidīgākais festivāla Staro Rīga objekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Audiovizuālais gaismu uzvedums Trīs zvaigznes. Meklējot Latvijas māju sajūtu patriotismā, audiovizuālais gaismu uzvedums akcentē un cildina Brīvības pieminekļa skulpturālās grupas, ļaujot ieraudzīt pieminekli jaunā gaismā.

Šis objekts tika atklāts, skanot Jāņa Lūsēna un Māras Zālītes dziesma Trīs zvaigznes, savu objektu raksturoja tā autori.

VIDEO!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Artūrs
  0

  Artūrs

  Tāds pavājš tas priekšnesums Galvenajam objektam

  23.11.2015 12:00

 • Kaspars Kārkliņš
  0

  Kaspars Kārkliņš

  Kur tur bija reklāma? Antra?

  22.11.2015 23:29

 • Antra Udre-Vasarina
  0

  Antra Udre-Vasarina

  Kas kopīgs šķiņķim un citiem produktiem ar Brīvības pieminekli? Reklāmu uzmācība ir neciešama, bet, kad reklāma jāskatās piespiedu kārtā, lai varētu noskatīties vien pēc tās pieejamo video par izgaismoto pieminekli, tas jau ir nomācoši. Mans ierosinājums: beigt produktu izvietošanu vismaz pie latviešiem svētu vērtību atainojošiem video. Lūdzu!

  Ar cieņu
  Antra

  19.11.2015 10:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas