VIDEO: Atklāti par Rumbulas prostitūtas grūtnieces ikdienu

15 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Internetā publiskots šokējošs video, kurā populārā kanāla Edart TV pārstāvji devušies uz prostitūtu iecienīto Rumbulu, lai noskaidrotu, kāda ir ielas meitu skarbā ikdiena. 

Viesošanos Rumbulā puiši nofilmējuši ar slēpto kameru. Video, kurš Youtube vietnē ievietots pirms nepilnas diennakts iemantojis plašu rezonansi, tā skatījumu skaits jau tuvojas septiņiem tūkstošiem.

Video galvenā varone ir sieviete, Rumbulas prostitūta grūtniece, kura par konkrētu naudas summu gatava apkalpot savus ”potenciālos” klientus.

Sieviete pati atzīstas, ka ir ceturtajā grūtniecības mēnesī, bet ir nolēmusi veikt abortu.

Skaties video!

Jau vēstīts, ka Rīgas pašvaldības policijas pārstāvis Jānis Bērzkalns norāda, ka būtiski pieaudzis prostitūtu skaits, kas seksuālos pakalpojumus sniedz neatbilstoši esošajiem noteikumiem.

“Pagājušajā gadā tika reģistrēti 146 gadījumi, taču jau šogad konstatēti vairāk nekā 150 gadījumu,” statistiku atklāj Bērzkalns.

Viņš norāda, ka pārkāpumi fiksēti gan par prostitūciju neatļautā vietā, gan par sludinājumu izvietošanu u.c.

15 komentāri

TOP komentāri

 • Kviesis
  +9

  Kviesis

  Tas ir perversi, jej bogu! Kas tai sievietei ar galvu - zem sirds mazs bebis un varetu laimigi dzivot, bet samadzenes nav tad neko nevar gaidit! Un tie veci kas brauc un nem sitas meitenes, tad vienkarsi jajauta par pasu vecu moralo staju...

  19.06.2015 14:41

 • Maija
  +8

  Maija

  Pašas vainīgas, patīk tā lieta tāpēc arī strādā! Var atrast arī normālu darbu! fu

  19.06.2015 14:39

 • Ieva Ieva
  +6

  Ieva Ieva

  šausmas...kādas viņas,tādi tie pis.. jo normāls vīrietis,ja arī precēts un jāk... pēc dabas,tak var atrsat sev vecene:pfu pretīgs video!!!

  19.06.2015 16:18

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas