VIDEO: apēdot šo dzīvnieku, iespējams, vairosi savu seksuālo apetīti

1 komentārs

Populāri ir kļuvuši dzīvnieki, kas papildina tavas mīlas rotaļas. Kanādas rietumu piekrastē aktīvi zvejo ķīniešu delikateses – gliemjus, kas pēc sava izskata līdzinās kam pavisam citam.

Ja vari atļauties iegādāties šos gliemežus, tad tas liecina par tavu augsto statusu sabiedrībā, jo omāri un jūras krabji, tam nemaz nestāv klāt. Par šo gliemezi, cilvēki ir gatavi maksāt lielu naudu, lai to nobaudītu, bet – kāpēc?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī jūras velte ir izslavēta ar to, ka tā vairo seksuālo apetīti, tādēļ Valentīna dienas priekšvakarā tā ir kļuvusi par pieprasītāko ēdienu.

Video

Savukārt Francijā tiek gatavots īpašs ievārījums, kura sastāvdaļu galvenais uzdevums ir uzlabot seksuālo dzinuli. Uzzini šo maģisko ēdienu receptes un īpašo knifu, kas piešķir šīs sastāvdaļām īpašo raksturu.

Foto

1 komentārs

TOP komentāri

  • Mačo
    0

    Mačo

    ēdu maizi ar gaļu un par seksuālo apetīti nesūdzos:D

    12.02.2016 12:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas