VID publicē nodokļu parādnieku sarakstu. Kurš ir absolūts parādnieku līderis?

Latvijas nodokļu maksātāji valstij ir parādā vairāk nekā miljardu eiro.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Kāpēcītis?

  Kāpēcītis?

  Kad publicēs VID nolaidīgo darbinieku sarakstu, kas pieļāva ,neskaidroja , apzaga vairāk kā 40 000 Latvijas strādājošo par nepaliekamo minimumu no darba algas?Kad valsts atdos nozagto naudu?Kam mums VID vispār vajadzīga ar dārgo ēku un augsto zemes nomu, nekompetentiem darbiniekiem?
 • SO.

  SO.

  Noziedziga bezatbildība no VID,Uzņēmumu reģistra vai kā to kantori sauc, gan jau vēl kaut kas atbild par uzņēmumiem.Dokumentus paraksta ne jau firmas nosaukums, bet persona,kā var "uzņēmumi" tikt registrēti vairāki vienā dzīvoklī,vienam, bieži bomzim.Kad sāk svilt, kā var pārreģistrēt vienai sievai, otrai sievai,trešai, un vairs nevar atrast, kas maksā.Latvija nav tik liela, lai neredzētu, bet nav vēlēšanās kaut ko labot.Ja ārzemnieks, jāpieprasa tai valstij, lai izdod zagli, ja ne,neļaut citiem tautiešiem te darboties, lai jūt, ka te nav samazgu bedre.
 • Nu ja

  Nu ja

  Esmu laikam blondīne.Kā var uzaudzēt miljonu parādu,ja pat par dažiem simtiem VIDs bloķē kontus un sāk drā...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.