VID neatmaksās medicīnas izdevumus, jo sievietei jau tāpat ir pārāk daudz atvieglojumu

4 komentāri

Pērn kāda Bez Tabu skatītāja Elīna iesniedza gada ienākumu deklarāciju un čekus par medicīniskajiem izdevumiem. Nesen viņa uzzināja, ka medicīniskie izdevumi atmaksāti netiks, jo viņai jau tāpat ir daudz dažādu valsts atvieglojumu – atvieglojums par apgādājamo un pabalsts par 3. grupas invaliditāti.

”Alga man nav liela, tādēļ nav ienākuma nodokļa, no kā izdevumus atmaksāt šos izdevumus,” stāsta Elīna. Viņa norāda, ka Valsts Ieņēmumu dienesta (VID) pārstāve esot ieteikusi, lai viņas čekus par medicīnas izdevumiem VID iesniedzot vīrs vai vecāki. ”Vīra man nav. Vecāki, paldies Dievam, strādā. Bet, ja viņiem darba nebūtu?” sašutusi ir Elīna.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tad saprotu, ka pie mums ir tā – ja ir bērni, maza alga un veselības problēmas, no valsts atpakaļ neko nesaņem. Tiem, kas pelna daudz, valsts palīdz kā vien var…” raksta sarūgtinātā Bez Tabu skatītāja.

Kā šo gadījumu komentē VID? Skaties video un uzzini!

4 komentāri

TOP komentāri

 • Pelēkā ekonomika
  0

  Pelēkā ekonomika

  100% tendenciozs pretVIDraksts. Ne jau problēma invaliditātē un invalīdu diskriminācijā. Lai cienītā nodokļa atmaksas kārotāja izstāsta, kā var savilkt galus kopā ar tādiem ienākumiem, no kuriem pat nav jāietur iedzīvotāju ienākuma nodoklis.

  27.01.2015 21:59

 • isi
  0

  isi

  Par 100% piekrītu "female". Nekorekts uzbrauciens.

  27.01.2015 14:10

 • female
  0

  female

  Nekorekts virsraksts un situācijas izklāts, neatmaksā, ne jau tāpēc, ka atvieglojumu par daudz, bet gan tāpēc, ka nav bijušas iedzīvotāju ienākuma nodokļa iemaksas, jo atmaksā no iemaksātā jeb pārmaksātā nodokļa, kas ieturēts no paša cilvēka algas, nevis valsts budžeta.

  27.01.2015 10:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas