VID kavējas ar pārmaksāto nodokļu atmaksu

1 komentārs

Ja pašnodarbinātais Valsts ieņēmumu dienestam (VID) nokavējis nodokļu iemaksu, tad viņu sagaida soda sankcijas. Taču, ja ar nodokļu atmaksu kavējas pats VID, nekādi soda procentsi piemēroti tiek, sašutusi ir Zane, kurai nācies gaidīt vairākus mēnešus, kamēr sievietei VID ieskaitījis naudu, kas viņai pienākas.

Zane attaisnoto izdevumu čekus nodod VID 6. oktobrī, kas nozīmē, ka vēlākais 6. janvārī viņai būtu jāsaņem atpakaļ no VID 200 eiro. Zane gaida, kad nauda ”ieripos” bankas kontā, taču tas trīs mēnešu laikā tā arī nenotiek. Viņa neatlaidīgi sazinās ar VID ierēdņiem, taču arī tad – nekas nenotiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Tā mēdzot gadīties, taču nauda būšot,” šī ir vienīgā atbilde, ko Zane saņem savu neatlaidīgo zvanu laikā.

Ar VID sazinoties jau raidījumam Bez Tabu, kā viens no iespējamiem iemesliem, kādēļ nauda vēl nav pārskaitīta, tiek norādīts – iespējams, ka fiziskā persona nav korekti aizpildījusi gada ienākumu deklarāciju. Zane apgalvo – šajā gadījumā viss ticis aizpildīts korekti.

Kā atrisinājās šī situācija? Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Linda
    0

    Linda

    Citi gaidu gaida... galvenais, ka rakstu personiski VID, nododu darbiniekam rokas, bet klusums... zvanu pēc pāris mēnešiem, saka, ka viņiem neesot neviena iesnieguma! Un tā 100x zvanot un ar 4x raktot iesniegumu nepazaudē :D

    20.01.2015 23:12

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas