VID jaunajā ēkā nekonstatē gaisa kvalitātes prasību pārkāpumus

0 komentāri

Gaiss Valsts ieņēmumu dienesta (VID) administratīvo ēku kompleksā Talejas ielā 1, Rīgā, atbilst normatīvajos noteiktajām kvalitātes prasībām, liecina Rīgas Stradiņa universitātes Higiēnas un arodslimību laboratorijas veiktie gaisa mērījumi ēkā.

Gaisa kvalitātes mērījumus pasūtījusi SIA “Biroju centrs Ezerparks” (BCE). Uzņēmuma pārstāve Marta Krivade norāda, ka laboratorijas slēdziens apstiprina, ka visās vietās VID ēkā Rīgā, kur ņemti gaisa paraugi, formaldehīda daudzums ir pat desmitkārt zemāks par robežu, ko nosaka normatīvi vai rekomendējamie lielumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vienlaikus, ņemot vērā septembra sākumā atsevišķu VID darbinieku paustās sūdzības saistībā ar iespējamām alerģiskām reakcijām, BCE turpinās sekot līdzi ēkas gaisa sastāvam un tā atbilstībai kvalitātes prasībām, nepieciešamības gadījumā aicinot Higiēnas un arodslimību laboratoriju veikt atkārtotu gaisa kvalitātes mērījumu.

Skaties.lv jau ziņoja, ka jaunās VID ēkas Mežaparkā darbinieki cieš no alerģijām, ko varētu būt izraisījuši ēkas būvniecībā izmantotie materiāli. Rakstiskas sūdzības par alerģiskiem simptomiem jaunajā VID ēkā saņemtas no 30 cilvēkiem.

Viena no pēdējā laika apspriestākajām ēkām – Valsts ieņēmumu dienesta jaunā mājvieta. Tās būvniecība vēl nebija uzsākta, kad jau sākās dažādas runas un spekulācijas par to, ka tā būs pamatīga un nelietderīga naudas šķērdēšana.Par 38,5 miljonus latu vērto projektu arī dzird atziņu, ka tas izmaksā dārgi, tomēr apjomīgo soda naudu dēļ lauzt līgumus un nebūvēt ir neizdevīgāk nekā būvēt. Nu varētu atviegloti uzelpot, bet nepatikšanas nebeidz beigties. VID darbinieki sāk sūdzēties par alerģiskām reakcijām darba dienas gaitā.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas