VID darbinieki sūdzas par sliktu pašsajūtu; pārbaudīs gaisa kvalitāti

1 komentārs

Pēc Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku sūdzībām par sliktu pašsajūtu un alerģiskām reakcijām jaunajā VID ēkā Mežaparkā, Talejas ielā 1, trešdien mērīs gaisa kvalitāti.

Pastāv bažas, ka VID darbinieku pašsajūtas traucējumus izraisījuši jaunās ēkas celtniecībā izmantotie materiāli.

Gaisa kvalitāti VID jaunajā ēkā mērīs Rīgas Stradiņa universitātes laboranti, un rezultāti būs zināmi pēc nedēļas. Pēc pārbaužu rezultātu saņemšanas un izvērtēšanas VID kopā ar ēkas īpašnieku – uzņēmumu “Biroju centrs Ezerparks” – lems par turpmāko rīcību.

VID administratīvo ēku kompleksā Talejas ielā ir paredzētas darba vietas vairāk nekā 2500 VID darbiniekiem, un vienas dienas laikā to apmeklē apmēram 2000 klientu.

Ēku kompleksa projekta īstenotāja ir SIA “Biroju centrs Ezerparks”, projekta autors ir arhitektu birojs “Sarma&Norde”, būvdarbu ģenerāluzņēmējs – SIA “Re&RE”, būvuzraugs – SIA “Būves un būvsistēmas”, projekta finansētājs – “Nordea” banka.

Kompleksa būvniecība izmaksājusi aptuveni 55 miljonus eiro.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Janka
    0

    Janka

    Ieekonomēja, tagad ģiptē nost, nebūss kas iekasē nodokļus

    11.09.2014 21:40

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas