VID aicina reģistrēties PVN maksātāju reģistrā

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) atgādina, ka nekustamā īpašuma iznomātājiem nepieciešams reģistrēties VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā. Pievienotās vērtības nodokli piemēro arī nekustamā īpašuma, piemēram, dzīvokļa, iznomāšanai.    

Lai reģistrētos VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā, nodokļa maksātājs VID iesniedz Ministru kabineta 2013.gada 3.janvāra noteikumu Nr.17 ”Pievienotās vērtības nodokļa likuma normu pemērošanas kārtība un atsevišķas prasības pievienotās vērtības nodokļa maksāšanai un administrēšanai”   2.pielikumā noteikto iesniegumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nodokļa maksātājs minēto iesniegumu var iesniegt personiski, ierodoties VID klientu apkalpošanas centrā, vai elektroniski, parakstītu ar drošu elektronisko parakstu, nosūtot to uz VID oficiālo elektroniskā pasta adresi vid@vid.gov.lv

VID pievienotās vērtības nodokļa maksātāju reģistrā var reģistrēties uz noteiktu laika periodu (vienu dienu, vienu nedēļas nogali, vienu nedēļu, diviem mēnešiem u.tml.).

Detalizēta informācija par reģistrēšanos pieejama VID mājaslapā sadaļā ”Nodokļi” > Pievienotās vērtības nodoklis > PVN reģistrs; un izvēloties metodisko materiālu ”Nodokļi no dzīvokļa izīrēšanas, iznomāšanas ienākumiem” > ”Iedzīvotāju ienākuma nodoklis” – ”Metodiskie norādījumi”.

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas