Virzienā uz Krieviju veidojas kravas automašīnu rindas; aicina izvēlēties citu maršrutu

0 komentāri

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta Muitas pārvaldes rīcībā esošo informāciju Krievijas pusē tiek īstenoti pastiprināti kontroles pasākumi, tādēļ virzienā uz Krieviju sāk veidoties smago transportlīdzekļu rindas, un būtiski palielinās robežšķērsošanas laiks uz Latvijas–Krievijas valsts robežas muitas kontroles punktos Terehova–Burački un Grebņeva–Ubiļinka.

Lai autopārvadātājiem laiks nebūtu jāpavada, stāvot rindās uz Latvijas–Krievijas robežas, VID Muitas pārvalde un Valsts robežsardze lūdz izvēlēties citus preču pārvadāšanas maršrutus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aktuālā informācija par rindām uz Latvijas–Krievijas un Latvijas–Baltkrievijas robežas ir pieejama VID mājaslapā sadaļā Muita/Muitas kontroles un robežkontroles punkti, kā arī Valsts robežsardzes mājaslapā sadaļā Automašīnu rindas līdz valsts robežai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas