Vēsturiskais Rīgas Centrāltirgus piedzīvos vērienīgu rekonstrukciju

0 komentāri

Vēsturiskais Rīgas Centrāltirgus šogad piedzīvos vērienīgus rekonstrukcijas darbus.

Gastronomijas paviljonā plānots nostiprināt pirms 100 gadiem celtās metāla griestu konstrukcijas, kas ir novecojušas un kļūst bīstamas, tāpat mainīs arī grīdas segumu, līdz ar to paviljons uz apmēram 4 mēnešiem būs slēgts.

Savukārt zivju paviljonam plāno uzlabot aukstuma padevi saldētavām, izbūvējot jaunas taupīgākas saldēšanas iekārtas, kas samazinās arī rēķinus par elektrību.

Pārmaiņas gaida arī ārzona, kur mainīs asfalta segumu uz bruģi, sakārtos notekūdeņu aizvades sistēmu un virszemes komunikācijas paslēps zem zemes. Plānots izveidot arī Centrālo tirgus laukumu.

Kopumā šī gada darbi izmaksās apmēram 1,6 miljonus eiro un tās būs Rīgas Centrāltirgus investīcijas. Darbus sāks tiklīdz noslēgsies iepirkumu konkursi un tas varētu būt aprīlī.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas