Veselības ministrija ķersies klāt skaistumkopšanas un tetovēšanas jomas uzraudzībai

0 komentāri

Pie stingrākas skaistumkopšanas un tetovēšanas jomas uzraudzības nolēmusi ķerties Veselības ministrija. Tās virzītās prasības paredz, ka šīs jomas uzņēmumiem būs jāziņo par savas darbības sākšanu. Priekšlikums šodien tiks nodots saskaņošanai citām ministrijām.

Izmaiņu mērķis ir nodrošināt veselībai drošākus pakalpojumus un mazināt infekcijas slimību izplatīšanās riskus. Paredzēts noteikt, ka šīs jomas uzņēmumiem būs pienākums paziņot par darbības sākšanu Veselības inspekcijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šī iestāde uzrauga higiēnas prasību ievērošanu, un līdz ar to varēs veikt pilnīgākas kontroles.

Prasība attieksies uz manikīra, friziera, publiskās pirts, tetovēšanas pakalpojumu sniedzējiem. Veselības inspekcija vērtē, ka paziņojums būs jāsniedz apmēram 3īs tūkstošiem fizisku un juridisku personu. Taču kopā ar mobilajiem pakalpojumu sniedzējiem potenciāli skaits varētu pat pārsniegt četrus tūkstošus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas