Velozagļi uzdarbojas arī ziemā – zog no kāpņutelpām un lodžijām

0 komentāri

Kad velojoslas pārklāj sniegs, to noslodze ir zemāka nekā vasarā, bet garnadži neguļ un velosipēdus zog no pagrabiem, noliktavām, kāpņutelpām un pat lodžijām, stāsta Valsts policijas parstāvji.

Lai arī velozādzību skaits ir lielāks tad, kad riteņu vairāk uz ielas, vidēji ziemā ik dienas nozog divus velosipēdus. Piemēram, janvārī tika nozagts 31 divritenis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk


Žurnālistam Mārim Zanderam velosipēds “aiznests” no slēgtas kāpņutelpas.


Māris Zanders, žurnālists:

Jautājums ir, kas notiek [sabiedrībā – red.], ja cilvēki ir gatavi 30 eiro peļņas dēļ, izpildīt tādu “vingrojumu” kā zādzību. Nedomāju, ka par zagtu velosipēdu var nopelnīt vairāk.

Tikmēr Valsts policija atgādina, ka nozagtus velosipēdus ir vieglāk atrast tad, ja tie tiek reģistrēti. Ja reģistrācija nav veikta, tad meklēšanas darbos policistiem noderēs iepriekš uzņemts divriteņa attēls.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas