Velosipēdisti uz Vidzemes šosejas izceļas ar īpašu nekaunību

0 komentāri

Šobrīd notiek Vidzemes šosejas rekonstrukcijas darbi 10 kilometru garumā. Būvdarbu līgumcena ir vairāk nekā 18 miljoni eiro un tie jāpaveic 330 kalendāro dienu laikā. No divām atdalītām joslām katrā virzienā šobrīd ir palikusi pa vienai joslai katrā virzienā, kas atdalītas ar dubulto nepārtraukto līniju. Bez Tabu komanda saņēmusi vairākas ziņas no iedzīvotājiem, kuri pauž sašutumu par velobraucēju kultūru uz minētās šosejas.

Bez Tabu izdodas iemūžināt septiņu velobraucēju grupu, kura pārvietojas pa Vidzemes šoseju. Tāpat patiesībai atbilst, ka sportistus pavada automašīna, kā rezultātā aiz riteņbraucējiem lēnām veidojas automašīnu rinda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Maksimālas ātrums šajā vietā ir 70 kilometri stundā, taču pašsaprotami, ka pedāļu minēji tik ātri nespēj uzņemt tādu ātrumu. Izrādās, ka sportisti uz autoceļa dodas ar Rīgas riteņbraukšanas skolas vadības svētību.

Riteņbraucēju skolas vadība izpētījusi, ka nav pieejama alternatīva maršrutam pa Vidzemes šoseju. Sportisti labprāt trenētos Biķernieku trasē, taču tajā šobrīd notiek rekonstrukcijas darbi un tā nav pieejama.

Bez Tabu pārliecinās, ka uz šosejas veidojas automašīnu rinda arī tad, kad par to nepārvietojas sportisti.

Vairāk skaties pievienotajā video!

http://tvplay.skaties.lv/parraides/vinas-melo-labak/613242?autostart=true

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas