Vējonis lielu daļu vizītes Krāslavā pavada treniņtērpā, spēlējot basketbolu

2 komentāri

Jaunais Latvijas prezidents dodas savā pirmajā reģionālajā vizītē – uz Krāslavu, kur piedalās arī sportiskās aktivitātēs. Tiekoties ar novada deputātiem, viņš akcentē, ka pašvaldības darbu nevar balstīt līdzekļu pārdalē, bet jāveicina izaugsme.

Arī Vējonis Krāslavā deva savu artavu uzņēmēju atbalstam, proti, viņš pie vietējiem tirgotājiem iegādājās maisu ar kraukšķīgiem gurķiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet liela daļa vizītes prezidentam aizritēja tērptam treniņtērpā, spēlējot basketbolu. Vējonim tika dāvināts krekls ar uzrakstu Mūsu prezidents.

Ar to mugurā viņš aktīvi cīnījās Ghetto Games basketbola spēlē. Prezidenta raidītā bumba lidoja arī grozā. Aktīvi prezidentu atbalstīja arī viņa kundze Iveta Vējone.

Savukārt Krāslavas velotūres Lielās Balvas pasākumā prezidents uzsvēra nepieciešamību būt ne vien fiziski stipriem, bet arī vienotiem.

2 komentāri

TOP komentāri

 • hi
  +8

  hi

  Nu un kā treniņtērpa, normāls sportisks prezidents.

  19.07.2015 14:54

 • Valentīna
  +5

  Valentīna

  Tas ir tikai apsveicami, ja brīvo laiku, pavada treniņtērpā!? Arī prezidents, ir cilvēks...

  22.07.2015 21:52

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas