Vējonis: Krievija pārbauda Latvijas uzmanību un spēju reaģēt

0 komentāri

Krievija šobrīd intensīvi pārbauda Latvijas uzmanību un spēju reaģēt. Tās bruņotie spēki šogad darbojas trijos virzienos, intervijā raidījumā 900 sekundes atzina aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Viens virziens ir tāds, ka notiek intensīvas Krievijas bruņoto spēku mācības dažādās vietās – gan Kaļiņingradā, gan teritorijā starp Latvijas robežu un Maskavu. Otrs virziens – notiek lidojumi gan ar ieslēgtiem, gan izslēgtiem raidītājiem. Trešais virziens, kas sāka intensificēties kopš jūlija, ir tāds, ka Baltijas jūrā parādījusies moderna Krievijas kara tehnika, piemēram, karakuģi, kas ir ražoti pēdējos gados, zemūdenes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Tas liecina, ka Krievijā intensīvi notiek bruņoto spēku modernizācijas process, kā arī Krievijas spēku demonstrēšana un mūsu gatavības pārbaude,” sacīja R. Vējonis. Viņš skaidroja – fakts, ka Krievijas gaisa kuģi pierobežā lido ar neieslēgtiem raidītājiem, liecina, ka Krievija pārbauda, vai Latvija ir spējīga identificēt tās tehnikas klātbūtni.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas