Vējonis aicina Jāņu svētkus aizvadīt piesardzīgi un veselīgi

0 komentāri

Kad jūnija sākumā Saeimas tribīnē savu pirmo runu teikt kāpa jaunievēlētais Valsts prezidents Raimonds Vējonis, bija jau vēla pēcpusdiena. Politiķi bija noguruši un izslāpuši, tomēr visus pārsteidza prezidenta uzrunas pirmie vārdi.

Šī spārnotā frāze nekavējoties izpelnījās sociālo tīklu lietotāju sajūsmu, bet apķērīgi uzņēmēji steidza to uzdrukāt uz priekšautiem un citiem suvenīriem. Pie šāda suvenīra šodien tika arī pats izteikuma autors.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt jaunievēlētais prezidents uzņēmuma pārstāvjiem pasniedza minerālūdens pudeles, aicinot visus Latvijas iedzīvotājus Jāņu svētkus aizvadīt piesardzīgi un veselīgi.

Jāpiebilst, ka Valsts prezidenta amatā Raimonds Vējonis stāsies 8. jūlijā. Līdz tam viņš turpinās pildīt Latvijas aizsardzības ministra pienākumus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas