Vējonim izdodas izkļūt no konfliktu māktās Centrālāfrikas

0 komentāri

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis (ZZS) pēc vairāku dienu centieniem beidzot izkļuvis no Centrālāfrikas, kur notiekošās vardarbības dēļ bija spiests uzturēties ilgāk, nekā paredzēts.

Vējonis savā “Twitter” kontā šorīt paziņoja, ka beidzot ir izkļuvis no Centrālāfrikas un atgriezies Eiropā. Lai gan viņš nav minējis, kurā Eiropas valstī atrodas, ieraksts liecina, ka tas veikts no Francijas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vējoņa padomniece Aija Jakubovska pastāstīja, ka Vējonis un pārējā delegācija, tostarp Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube, nolaidušies Parīzē un šodien atgriezīsies Rīgā. Plānots, ka šodien pēcpusdienā Aizsardzības ministrijā tiks rīkots preses brīfings.

Jau ziņots, ka Vējonis vairākas dienas bija “iesprostots” Centrālāfrikā, jo drošības apsvērumu dēļ nenotika lidojumi no Bangi. Ar ministru arī nebija iespējams sazināties.

7. oktobrī Vējonis un Nacionālo bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube ieradās Centrālāfrikas Republikā (CĀR), kur vairāku dienu darba vizītē iepazinās ar Eiropas Savienības militārās operācijas norises gaitu. Latvijas kontingentu CĀR veido 40 karavīru vienība, kas uzdevumus pilda valsts galvaspilsētā Bangi.

Rotācijas kārtībā pašlaik Latvijas karavīri iesaistīti visos daudznacionālā bataljona uzdevumos – bāzes apsardzē, dažādu pilsētā stratēģiski svarīgu objektu apsardzē, kā arī patruļās diennakts gaišajā un tumšajā laikā. Kopš augusta manevra vadam nācis klāt vēl viens uzdevums – ātrās reaģēšanas vienības uzdevumu veikšana.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas