Vējoņa pārcelšanos uz Rīgas pili aizkavējušas celtnieku kļūdas! Kopumā atklāti 150 defekti

0 komentāri

Šodien Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ) kopā ar Valsts prezidenta kancelejas pārstāvjiem apseko Rīgas pili un izvērtē novērstos defektus. Tie tika atklāti pēc tam, kad prezidenta kancelejas pārstāvji apsekoja Rīgas pils telpas.

Kopumā 150 defekti tikuši sadalīti 3 grupās, būtiskākie konstatēti, sākot no grīdas un beidzot ar vārtiem – bet tādi neesot pieļaujami telpās, kur Valsts prezidents uzņems viesus. Šodien lielākā daļa no šīm nepilnībām jau novērsti.

Kristīne Jaunzeme, Valsts prezidenta padomniece

Lielākie defekti ir novērsti, kuri bija ap 150 pozīcijas, un šobrīd mēs runājam par padsmit defektiem, par niansēm, kur ir viedokļu atšķirības, un acīmredzot būs jāpiesaista Valsts kultūras pieminekļu inspekcija, lai saprastu, vai tas darbs ir pabeigts atbilstoši, vai izdarāms labāk, vai arī mēs sakām, ka telpas ir atjaunotas un atbilstošas vēsturiskajām prasībām.

Šobrīd diskusijas notiekot par pils kāpņu vizuālo izskatu un par atsevišķu grīdu klājumiem.

Valsts prezidenta kancelejas pārstāve prognozēja, ka daļa nepilnību varētu tikt novērstas arī pēc tam, kad Valsts prezidents atgriezīsies pilī.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju! 1

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas