Vējoņa izraudzītā suņu meitene Dūda atradusi sev jaunas mājas

0 komentāri

Dzīvnieku patversmē Labās mājas mītošā suņu meitene Dūda, par kuras krusttēvu pagājušajā nedēļā kļuva Valsts prezidents Raimonds Vējonis, atradusi sev ģimeni, kas gatava suni pieņemt savās mājās.

Dzīvnieku patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa stāsta, ka ģimene, kura izraudzījusies Dūdu par savu jauno mājas mīluli, ir no Jūrmalas un ģimenē jau līdz šim ir bijuši suņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Taujāta, vai no cilvēku puses bijusi liela interese par Dūdu, Kārkliņa sacīja, ka interese nav bijusi tik liela, kā patversmes darbinieki bija gaidījuši. “Tas, ka nebija liela ažiotāža, pat priecē mūs. Tas apliecina, ka cilvēki savu izvēli neizdara tikai tāpēc, ka sunim pieskārusies kāda prominenta persona. Priecē, ka izvēle dzīvnieku pieņemt vai nepieņemt mājās tiek rūpīgi pārdomāta,” skaidroja patversmes vadītāja.

Patlaban dzīvnieku patversmē Labās mājas mitinās 80 kaķi un vairāk nekā 120 suņu. Kārkliņa informēja, ka ziemā cilvēki kūtrāk dodas uz patversmēm, lai izraudzītos suni, kuru turpmāk dēvēt par savas mājas mīluli.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas