VIDEO: Aizdomās par finanšu mahinācijām veic kratīšanas vismaz četros Gan bei restorānos

12 komentāri

Tiek veiktas kratīšanas Gan bei restorānos, kas atrodas tirdzniecības centros Alfa, Domina, Origo un Riga Plaza, liecina portāla Skaties.lv rīcībā esošā informācija.

Neoficiāla informācija liecina, ka Gan bei restorānos pārbaudes veic Valsts ieņēmumu dienesta Finanšu policija saistībā ar nodokļu un nodevu pārbaudēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts ieņēmumu dienests (VID) šo informāciju nedz noliedz, nedz apstiprina. Zināms, ka VID plašāku informāciju šādos gadījumos nevar sniegt, jo to liedz likums par nodokļiem un nodevām. VID plašāku informāciju varētu sniegt šīs darba nedēļas beigās.

Iepriekš medijos izskanēja informācija, ka Ģenerālprokuratūra lūgusi Saeimu ļaut veikt kratīšanu parlamenta deputātam Sergejam Potapkinam (Saskaņa) piederošā īpašumā. Portāls pietiek.com ziņo, ka kratīšanas atļauja lūgta saistībā ar kriminālprocesu, kurā iesaistīts deputāta S. Potapkina sievai Gaļinai Karmačai daļēji piederošais restorānu biznesa uzņēmums SIA Lage Ltd. Pats deputāts S. Potapkins komentārus atteicās sniegt, ziņo TV3.

Ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers TV3 Ziņām skaidroja, ka divos uzņēmumos esot veiktas manipulācijas ar grāmatvedības atskaišu dokumentiem. Mahinācijas esot ļāvušas uzņēmumam samazināt fiksētos ieņēmumus.

Kopumā piecu mēnešu laikā šajās mahinācijās valstij radīti zaudējumi 780 tūkstošu eiro apmērā, kas radušies no nenomaksātā pievienotās vērtības nodokļa. Taču vēl nav nomaksāts arī uzņēmuma ienākuma nodoklis un sociālais nodoklis no darbiniekiem, sacīja Ē. Kalnmeiers.

“Par to, vai deputāta dzīvesvietā tiks vai netiks veikta kratīšana, lems Saeima,” portālam Skaties.lv uzsvēra Ģenerālprokuratūras pārstāve Aiga Eiduka.

Pagaidām Skaties.lv nav izdevies sazināties ar uzņēmumu SIA Lage Ko, kam pieder restorānu Gan bei tīkls.

12 komentāri

TOP komentāri

 • bb
  0

  bb

  Nu protams,lai vairāk maksā nodokļus ,lai valsts vīriem būtu ko algam pielikt

  10.12.2014 19:54

 • jj
  0

  jj

  iesaku apdomāties cik tādu firmu un uzņēmumu mūsu valstī ir kuri apiet nodokļus un nemaksā tapēc mums iet slikti, ja maksātu visi kā nākas valstī būtu nauda un varētu atbalstīt visas nozares un nebūtu jāklapē skolas un slimnīcas līdzekļa trūkuma dēļ, līdz ar to ir arī mazas algas, sodīt visus zagļus. mūsu valstī bagātie dara ko grib un tas nav pareizi....

  10.12.2014 17:44

 • sara
  0

  sara

  Sky and more arī tas notiek

  10.12.2014 16:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas