Vecrīgā, romantisku jūtu vadīts, vīrietis 3,79 reibumā uz jumta vēlējies sagaidīt saullēktu

0 komentāri

Sestdien, 14. maijā, Rīgas pašvaldības policijas Centra pārvaldes darbinieki devās uz izsaukumu Grēcinieku ielā, kur garāmgājēji pamanījuši, ka uz kāda nama jumta bīstamā vietā guļ vīrietis.

Uz notikuma vietu izsaukti arī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki, kuri personu nocēla no jumta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Veicot pārrunas ar personu, radās aizdomas, ka persona lietojusi alkoholiskos dzērienus. Veikta alkohola koncentrācijas pārbaude, kuras laikā noskaidrots, ka persona ir 3,79 promiļu reibumā.

Kārtības sargiem vīrietis pastāstīja, ka uzkāpis uz nama jumta pa stalažām, kuras uzslietas gar ēkas sienu, jo romantisku jūtu vadīts vēlējies sagaidīt saullēktu.

Diemžēl saullēktu nav sagaidījis, jo aizmidzis. Personai noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas