Vecāki satraukti par notiekošo Babītes vidusskolā; bērni spiesti mācīties tukšiem vēderiem

2 komentāri

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis satrauktu ziņu no Babītes puses. Turienes vecāki sit trauksmes zvanos, jo uzskata, ka pagasta vidusskolā kaut kas nav pareizi ar skolēnu ēdināšanu.

Vecāki satraukti, ka mācību iestādes audzēkņi tiek pabaroti krietni par vēlu, un viņu burkšķošie vēderi traucē pilnvērtīgi apgūt zināšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Dienas laikā ir trīs starpbrīži, kuros skolēniem ļauts pusdienot. Tieši par pēdējo starpbrīdi arī ir bažas, jo vecāki uzskata, ka tas ir krietni par vēlu.

Rakstīšana uz dažādām instancēm neko nedod. Veselības ministrija atbild, ka pēc likuma Latvijā noteikts, ka pirmā ēšanas reize skolā nedrīkst būt ātrāk kā 11.00 dienā.

Tajā pašā laikā ministrija, kas uzsākusi nežēlīgu cīņu ar neveselīgā dzīvesveida piekopējiem, ir izstrādājusi veselīga uztura ieteikumus un piekrīt, ka nav normāli, ja bērns pie pusdienām tiek pēc piecām astronomiskām stundām kopš mācību procesa sākuma.

Visu uzrauga Pārtikas un veterinārais dienests (PVD), kuri skolā pārbaudēs bijuši. Tas, ka pusdienas notiek plkst. 13.30 īsti neesot pārkāpums un dienests skolas darba organizācijā neko nevar ietekmēt.

Vairāk uzzini Bez Tabu sagatavotajā sižetā!

2 komentāri

TOP komentāri

 • ANTONINA
  +1

  ANTONINA

  Skolēnu mamma ar 23 gadu stāžu. Nudien neredzu problēmu. Brokastis, pusdienas, launags, vakariņas. Tātad, brokastis mājās, pusdienas skolā. Ja vecāki uzskata, ka bērnam vienīgā ēdienreize un tā pati skolā, nu tad vainojiet paši sevi, ne visus citus. Man nekāda sakara ar Babītes vidusskolu, bet par ēdināšanu brēc tie vecāki, kas visbiežāk ēdienu negatavo , kur nu vēl brokastis.

  15.12.2015 12:58

 • Ieva
  0

  Ieva

  Tracis par neko. Pēdējā starpbrīdī ēd 7.-12. klase. Tir ir pusaudži un pieauguši cilvēki. Ja paēd mājās brokastis, kur ir problēma? Ja nepaēd, vecāki vai paši par slinku? Mājās taču ari neviens normāls cilvēks īpaši agrak nepusdieno.

  15.12.2015 12:44

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas