Varbūtība, ka Liepājas Metalurgs darbību atjaunos, ir zema, pauž PA

0 komentāri

Iespēja, ka Liepājas Metalurgs atjauno darbību šobrīd ir maza, tā uzskata Privatizācijas aģentūras (PA) valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs, norādot, ka pastāv gan iespēja, ka akcionāri piesaista citu investoru.

Viņš akcentēja, ka KVV Liepājas Metalurga akcionāru vēršanās pret valsti nebūtu pamatota, jo valsts neko viņiem nav pārdevusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ iespējamai tiesvedībai nav pamata un risks valstij neesot liels.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas