Var nākties atlikt plānoto iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazināšanu

0 komentāri

Var nākties atlikt plānoto iedzīvotāju ienākuma nodokļa likmes samazināšanu no 2015. gada. To šodien pieļāva Finanšu ministrs pašvaldību savienības pārstāvjus informējot par jaunākajām ekonomikas izaugsmes prognozēm. 

Iekšzemes kopprodukta pieaugums nākamgad tiek lēsts tikai 2,8% apmērā, jo to negatīvi ietekmēs Krievijas-Ukrainas konflikts. Tāpēc finanšu ministrs Andris Vilks, kurš Saeimas vēlēšanās nekandidē, LNT ziņām neizslēdza iespēju, ka jaunajai valdībai var nākties pārskatīt likumā jau ierakstīto plānu no nākamā gada samazināt iedzīvotāju ienākuma nodokļu likmi par vienu procenta punktu, līdz 23%.

Lai arī iedzīvotāju ienākuma nodokļa ieņēmumi būtiski ietekmē pašvaldību finanses, pašvaldību savienības vadītājs pagaidām vēl nevar pateikt, vai rosinās atteikties no šī nodokļa likmes samazināšanas.

Finanšu ministrs arī pieļauj pieļāva, ka makroekonomiskās prognozes var kļūt vēl negatīvākas pēc pāris mēnešiem, kad tiks veidots nākamā gada budžets.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas