“Valsts nekustamos īpašumus” vadīs bijušais muitas šefs Mārtiņš Tols

1 komentārs
“Valsts nekustamos īpašumus” vadīs bijušais muitas šefs Mārtiņš Tols
Foto: Flickr

VAS ”Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts Mārtiņš Tols, kurš darbu sāks šā gada 4. augustā.

Viņu atklātajā konkursā par piemērotāko uzņēmuma vadītāja amatam no 23 pretendentiem atzina pretendentu atlases komisija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“No jaunā VNĪ vadītāja sagaidu ievērojamus uzlabojumus resursu plānošanā un pārvaldīšanā, kā arī efektīvāku un rezultatīvāku darbu, sekmīgāk pārvaldot valsts nekustamos īpašumus,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Mārtiņš Tols ir ieguvis jurista kvalifikāciju Latvijas Universitātē, un ir papildinājis zināšanas dažādos nodokļu un uzņēmējdarbības vadības kursos un semināros. Viņam ir ilggadēja darba pieredze vadošos amatos valsts pārvaldē un komercdarbību struktūrvienību un projektu vadībā. Tāpat M.Tols ir guvis pieredzi nekustamo īpašumu pārvaldībā Latvijā un ārvalstīs.

M. Tols ir strādājis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Galvenajā muitas pārvaldē, kurā viņš vadīja dažāda līmeņa struktūrvienības. Tāpat viņš iepriekš darbojās audita un konsultāciju kompānijā “Deloitte Latvija”, kā arī bijis muitas un vadības zinību eksperts Eiropas Savienības robežpalīdzības misijā Ukrainā un Moldovā.

Finanšu ministrija kā VNĪ kapitāla daļu turētāja rīkoja atklātu konkursu uz VNĪ valdes priekšsēdētāja amatu. Pretendentus vērtēja finanšu ministra apstiprināta un vadīta komisija, kas pēc visu pretendentu izvērtēšanas rekomendēja kapitāla daļu turētājam iecelt M.Tolu par VNĪ valdes priekšsēdētāju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jukerekreņa
    0

    Jukerekreņa

    Kā tāds amplis Toliņš vispār tika amatā? Viņš pat suņu būdu nav uzbūvējis, tomēr vada nekustamo īpašumu uzņēmumu. Tāds pats viņa pakalpiņš Upenieku Eidis. Tas vismaz pirms VNI būvinstrumentu nomā pastrādāt paspēja. Liels sasniegums karjerā! Ieziepējās.

    29.06.2016 23:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas