“Valsts nekustamos īpašumus” vadīs bijušais muitas šefs Mārtiņš Tols

1 komentārs

VAS ”Valsts nekustamie īpašumi” (VNĪ) valdes priekšsēdētāja amatā tika iecelts Mārtiņš Tols, kurš darbu sāks šā gada 4. augustā.

Viņu atklātajā konkursā par piemērotāko uzņēmuma vadītāja amatam no 23 pretendentiem atzina pretendentu atlases komisija.

“No jaunā VNĪ vadītāja sagaidu ievērojamus uzlabojumus resursu plānošanā un pārvaldīšanā, kā arī efektīvāku un rezultatīvāku darbu, sekmīgāk pārvaldot valsts nekustamos īpašumus,” norāda finanšu ministrs Andris Vilks.

Mārtiņš Tols ir ieguvis jurista kvalifikāciju Latvijas Universitātē, un ir papildinājis zināšanas dažādos nodokļu un uzņēmējdarbības vadības kursos un semināros. Viņam ir ilggadēja darba pieredze vadošos amatos valsts pārvaldē un komercdarbību struktūrvienību un projektu vadībā. Tāpat M.Tols ir guvis pieredzi nekustamo īpašumu pārvaldībā Latvijā un ārvalstīs.

M. Tols ir strādājis Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Galvenajā muitas pārvaldē, kurā viņš vadīja dažāda līmeņa struktūrvienības. Tāpat viņš iepriekš darbojās audita un konsultāciju kompānijā “Deloitte Latvija”, kā arī bijis muitas un vadības zinību eksperts Eiropas Savienības robežpalīdzības misijā Ukrainā un Moldovā.

Finanšu ministrija kā VNĪ kapitāla daļu turētāja rīkoja atklātu konkursu uz VNĪ valdes priekšsēdētāja amatu. Pretendentus vērtēja finanšu ministra apstiprināta un vadīta komisija, kas pēc visu pretendentu izvērtēšanas rekomendēja kapitāla daļu turētājam iecelt M.Tolu par VNĪ valdes priekšsēdētāju.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Jukerekreņa
    0

    Jukerekreņa

    Kā tāds amplis Toliņš vispār tika amatā? Viņš pat suņu būdu nav uzbūvējis, tomēr vada nekustamo īpašumu uzņēmumu. Tāds pats viņa pakalpiņš Upenieku Eidis. Tas vismaz pirms VNI būvinstrumentu nomā pastrādāt paspēja. Liels sasniegums karjerā! Ieziepējās.

    29.06.2016 23:11

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas