Valsts ķersies pie ”takšu” biznesa sakārtošanas; plāno noteikt minimālo tarifa likmi

0 komentāri

Valsts ķersies pie taksometru biznesa sakārtošanas. Šajā jomā atklātas vairākas problēmas, un šodien Satiksmes ministrija pārējo institūciju vērtējumam nodos priekšlikumus, kā tās novērst.

Augsts ēnu ekonomikas īpatsvars, nesamaksājot līdz pat 80% no nodokļiem, nepietiekamas prasības vadītājiem un pašiem spēkratiem, kā arī pārlieku mazā kontrole – tās ir tikai dažas no konstatētajām problēmām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Satiksmes ministrija arī uzskata, ka būtu jāatceļ patlaban noteiktie tarifu griesti un jānosaka minimālā tarifa likme.

Tā iecerēts cīnīties ar pārvadātājiem, kas negodīgas rīcības dēļ piedāvā pakalpojumus par nepamatoti zemiem tarifiem.

Paredzēts arī, ka mainīsies atļauju izsniegšanas kārtība – to vairs nedarīs jebkura pašvaldība, bet gan Republikas pilsētas un pieci plānošanas reģioni. Reālās izmaiņas gan, visticamāk, nebūs tik drīz, jo termiņi normatīvo aktu izstrādei iesniedzas pat nākamā gada beigās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas