Valmieras dzelzceļa stacijas tualetēs noņemti apzīmējumi, lai tās varētu izmantot tikai personāls

0 komentāri

Cilvēki Valmieras dzelzceļa stacijā apgrozās ik dienu, bet, ja gribas uz tualeti, paliec gribot, ziņo raidījums Bez Tabu. Neņemot vērā to, ka likums nosaka, ka tualetei šeit jābūt, tā aizvērta, citas – nav. 

Labierīcības nav atrodamas arī pašā stacijas ēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bez Tabu aptaujātie cilvēki norāda, ka šāda situācija nav normāla, taču ”Latvijā viss ir iespējams”.

Blakus stacijai ir kafejnīca, kurā ir labierīcības, bet tur nav vēlami cilvēki, kuri nav šīs iestādes klienti.

”Mums ir uzlikta maksa. Tiem, kuri nav mūsu klienti, jāmaksā 50 centi. Mammas ar bērniņiem nāk. Tādos gadījumos, protams, naudu neprasām, bet citreiz ir bezkaunīgie: piebrauc ar mašīnu un ”fiksi” ieskrien pačurāt. Protams, ka tie mums ir izdevumi. Gan tualetes papīrs, gan ūdens. Tomēr saprotams, ka cilvēkiem vajag tualeti, kur nokārtot dabiskās vajadzības. Kaut kur tās ir jākārto,” stāsta kafejnīcas darbiniece.

Valmieras stacijas darbiniece apstiprina, ka stacijā nav labierīcību.

”Mēs visus nevaram tur laist. Mēs visi izejam medicīnisko komisiju. Cilvēki ir visādi. Mēs taču nevaram savās tualetēs laist pasažierus,” stāsta Valmieras stacijas darbiniece.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas