Valmierā pirmie nobalsojuši mednieki, makšķernieki un pārdevēji

0 komentāri

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā vēlētāju aktivitāte pagaidām, salīdzinot ar iepriekšējām vēlēšanām, ir apmēram tik pat liela, informēja 912. iecirkņa Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā vadītāja Ilze Polka.

Septiņos no rīta, kā jau katrās vēlēšanās, pirmie savu balsi nodot bija ieradušies mednieki, makšķernieki un pārdevēji. Pēc viņiem sekojuši pensionāri, bet ap desmitiem nākot jaunās ģimenes ar atvasēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cilvēki jau pirms nākšanas uz vēlēšanu iecirkni ir izdarījuši savu izvēli, nav šaubīgo, kā arī nav jautājumu, kas varētu provocēt, norādīt, par ko jābalso. Iecirkņa darbinieki ir pamanījuši arī, ka vēlētāji izdara gan svītrojumus, gan atbalsta sev tīkamo deputātu, ievelkot plusa zīmi pret tā vārdu.

Polka uzsver, ka partiju aģitatori pie skolas nav novēroti. Nav redzēts arī, ka vēlētāji savā starpā konsultētos pirms lēmuma izdarīšanas.

Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā līdz plkst.9.30 noticis tikai viens neliels starpgadījums, kad skolas darbinieks vēlējies iekļūt ēkā bez pases.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas