Valdība pagaidām konkrētus lēmumus saistībā ar Liepājas metalurga nākotni nepieņem

0 komentāri

Valdība otrdien, 24. maijā, iepazinās ar situāciju, kas skar grūtībās nonākušā uzņēmuma KVV Liepājas metalurgs nākotni, tomēr konkrēti lēmumi Liepājas metalurga lietā nav pieņemti.

Jau sākotnējais situācijas novērtējums licis secināt, ka iespējas atjaunot uzņēmuma darbību ar pašreizējiem īpašniekiem ir mazas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmuma darbība ir iekonservēta kopš 2016. gada marta, bet tagad, kad Ukrainā par it kā separātistu atbalstīšanu aizturēts tā līdzīpašnieks Jevgēnijs Kazmins, uz vietas esošā vadība esot rīcībnespējīga.

Tā gan apgalvo, ka investori neplāno pamest uzņēmumu, taču arī strādāt ar lieliem zaudējumiem viņi neesot gatavi. Plašāk iespējamos rīcības scenārijus valdības pārstāvji atturējušies komentēt, taču uzņēmums valstij ir parādā ievērojamas summas.

Uzņēmumam vēl jāatmaksā 66 miljoni eiro, kas saistīti ar savulaik sniegtajām valsts garantijām un kas uzņēmumam bija jāatmaksā vairāku gadu garumā. Šīs naudas atgūšana uzticēta Privatizācijas aģentūras speciāli izveidotam meitasuzņēmumam FeLM. Savukārt nodokļu parāds maija sākumā sasniedza teju pusmiljonu eiro.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas