Valdība glābj Latvijas dalību izstādē World Expo

0 komentāri

Ministri šodien nolēma piešķirt papildus 1,6 miljonus Latvijas paviljona būvniecībai izstādē World Expo.

Papildu nauda nepieciešama būvniecības darbiem, kuru izmaksas esot neplānoti palielinājušās.

Paviljona projekts tika izvēlēts pagājušā gada sākumā un pēc tam saskaņots Itālijā, tam jāatbilst arī visiem Itālijas normatīviem.

Projekta īstenotāji skaidro, ka vēl projektēšanas laikā nav bijis iespējams paralēli izvēlēties būvnieku, jo šīs procedūras bijušas atdalītas. Ja valdība šodien atteiktos piešķirt papildu naudu, mūsu valstij no dalības izstādē nāktos atteikties un būtu zaudēti visi iepriekš projektā ieguldītie līdzekļi.

Tiesa, arī tagad pastāv risks, ka paviljons / netiks pabeigts plānotajā laikā – līdz nākamā gada maijam.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas