Vakar uzņemtie bēgļi Latvijā jūtas labi: ekskluzīva intervija!

3 komentāri

TV3 Ziņas pie patvēruma centra Mucenieki šodien sastapa divus no vakar atbraukušajiem 15 bēgļiem. Atbraukušie patvēruma meklētāji ir no Sīrijas un ir ļoti priecīgi un Latvijā jūtas labi.

Patvēruma meklētāja no Sīrijas:

Jā, šeit ir ļoti labi, mēs gan esam tikai vienu dienu.

Trešdien vēlā vakarā Latvijā ieradās otrā bēgļu grupa – četras ģimenes ar kopumā 15 cilvēkiem, tostarp septiņiem nepilngadīgajiem. Tas notiek, īstenojot Eiropas Savienības patvēruma meklētāju pārvietošanas programmu.
Divas uz Latviju pārvietotās ģimenes ir no Sīrijas, divas – no Irākas. Starp pārvietotajām personām ir tādu profesiju pārstāvji kā bankas darbinieks, pavārs, bārddzinis un drēbnieks.

Video

Plašāku stāstu par tikko atbraukušajiem bēgļiem skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

3 komentāri

TOP komentāri

 • Vērotāja
  0

  Vērotāja

  Izskatās ar dzīvi apmierināti. Cigaretēm lai pietiek.....

  15.04.2016 08:08

 • omīte
  0

  omīte

  nu skolotāji un bērnudārza audzinātājas-saturieties.Jūs tā tiksiet uzmanītas.Nedod Dievs,ja kas ne tā atgadīsies-galvas nost.

  14.04.2016 20:38

 • Ilona Vīnberga
  0

  Ilona Vīnberga

  Gan intervētāja, gan "bēgļu" matītes angļu valodas zināšanas ir prime-school līmenī. Nu ka gan var būt neapmierināti. Sīrijā, ja tev ir 100 eiro, tad tu esi bagātnieks. Un tā tos riebekļus, Eiropas iekarotājus, par spīti mūsu iebildumiem, ved iekšā pa tumsu, gluži kā naktszagļus.

  14.04.2016 20:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas