Vairāki cilvēki guvuši karstuma dūrienu, bet peldvietās noslīkuši divi vīrieši

0 komentāri

Vakar mediķu palīdzība bija nepieciešama diviem cilvēkiem, kam veselības problēmas radās pēc pārmērīgi ilgas uzturēšanās karstajā saulē, pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības pārstāve Sanita Malēja.

Zemgalē slimnīcā tika nogādāta 64 gadus veca sieviete, kura visu dienu bija strādājusi saulē, tāpēc radušās veselības problēmas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārstu palīdzība bija nepieciešama arī 67 gadus vecai sievietei, kura saulainajā dienā visu dienu bija uzturējusies dārzā. Viņai mediķi palīdzību sniedza uz vietas. Arī šis mediķu izbraukums reģistrēts Zemgalē.

Kopumā pagājušajā diennaktī neatliekamās palīdzības dienests saņēma 1347 izsaukumus, no tiem 332 saistīti ar traumām.

Pagājušajā diennaktī glābējiem nācies meklēt divus noslīkušus vīriešus.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā informē, ka plkst.18.15 saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Vāriņiem, kur dīķī noslīcis kāds vīrietis.

Līdzīgs nelaimes gadījums noticis Aglonas novada Kastuļinā, kur Ilzes ezerā noslīcis 55 gadus vecs vīrietis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas