Vairāk nekā 30% gadījumu grūtniecība iestājusies, jo plīsis prezervatīvs

0 komentāri

Latvijā veikta pētījuma ietvaros, gada garumā tika analizēti gadījumi, kad sievietēm iestājusies nevēlama grūtniecība. Vairāk nekā 30% gadījumu grūtniecība iestājusies, lai gan mīlēšanās laikā lietots prezervatīvs.

TV3 raidījums Bez Tabu saņēmis vēstuli no kādas skatītājas, kura aicina pārus būt uzmanīgiem, jo var gadīties, ka iegādāts bojāts prezervatīvs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Labdien, gribēju painformēt jeb pabrīdināt, un varbūt ar jūsu starpniecību likt citiem pievērst lielāku uzmanību. Iegādājoties prezervatīvus man izgāja ļoti bēdīgi. Valentīndienas vakarā, kad tika izpakoti aizsarglīdzekļi, konstatēju, ka paciņā, kur jābūt trīs prezervatīviem bija tikai  divi, un tie paši bojāti. Trešā prezervatīva iepakojums bija tukšs, pirmo reizi kas tāds gadās, nebija patīkami, vakars izbojāts,” vēstulē informē skatītāja.

Nereti prezervatīvi tiek lietots mīlēšanās beigu daļā, vai arī gados vecākiem vīriešiem rodas problēmas ar erekciju, kā rezultātā tas var noslīdēt, bet mīts, ka atliek prezervatīvu sadurt ar adatu, lai iestātos grūtniecība, visticamāk, neatbilst patiesībai.

Nesen veiktā pētījuma rezultāti liecina, ka visdrošākie izsargāšanās veidi, kuru efektivitāte nav atkarīga no lietotāja, ir sterilizācija, spirāle vai implants.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas