Vai Latvijā uzplaukst rasisms? Uzdarbojas naida kurinātāji, kas aicina izrēķināties ar bēgļiem

3 komentāri

Vispirms tika apķēpāta islāmticīgo mošeja Rīgā, bet tagad – bēgļu nīdēji sākuši uzdarboties arī Ogrē – tur apķēpātas gan ēku sienas, gan mols, ar rupjiem saukļiem dažādās valodās aicinot izrēķināties ar iebraucējiem un citas ādas krāsas cilvēkiem, ziņo raidījums Bez Tabu. 

Uzsaukumi Ogrē uzpūsti ar zilu krāsas balonu – tie ir gan latviski, gan citās valodās. Ja pie Ogres dzelzceļa stacijas naidu kurinošie “mākslas darbi” jau ir aizkrāsoti, pie Daugavas mola tie aizvien vēl ir apskatāmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šoreiz tas nav vien huligānisms, bet gan pavisam nopietni aicinājumi uz rasismu.

Pārsteidzoši, ka Ogrē cilvēku viedoklis par šiem uzrakstiem dalās – ļoti daudzi ir sašutuši par pašu faktu, ka vispār kāds esot saķēpājis sienas, bet citi – sevišķi par to, ka tiek kurināts naids pret iebraucējiem. Taču ir arī tādi, kas uzskata, ka “parastos iedzīvotājus jau tāpat neviens neklausa, tādēļ vismaz uz sienas ir tas jāuzraksta”.

Foto

Kārtībsargiem ir aizdomas, ka šāda naida kurināšana ir apzināta un ka tas notiek, darbojoties grupā. Latvijā tas ir otrais šāda veida gadījums – pirmais, kā minēts iepriekš, noticis Rīgā, kur apķēpāta mošeja. Visus ar šo gadījumu saistītos materiālus tagad izmeklē Valsts policija.

Video!

3 komentāri

TOP komentāri

 • tina
  0

  tina

  Bet ja vini ir rasisti un ienist mus ka tadus meslus dara tad kapec mes nevaram ari but pret viniem .kapec vinus tad par to nesoda bet lv cilvekus soda

  11.12.2015 23:11

 • sise
  0

  sise

  rasisms ir cionisms ,kuru 1991.gadā paši cionisti piespieda ANO izņēmt no rasisma un nacisma režīmu saraksta..

  11.12.2015 00:22

 • aha
  0

  aha

  sauklis - bej gansov! - protams, nav naida kurināšana!

  04.12.2015 19:55

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas