Vadoši eksperti sagatavojuši grāmatu par drošības situāciju ES pēc Krimas aneksijas

0 komentāri

Pēc Krievijas agresijas pret Ukrainu situācija mainījusies visā pasaulē. Kādi ir lielāki draudi un risinājumi, lai mazinātu Krievijas apdraudējumu

Respektējami eksperti no vairākām valstīm sagatavojuši grāmatu par jauno drošības un politikas situāciju Eiropas Savienībā pēc Krimas aneksijas – The War in Ukraine: Lessons for Europe.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rakstu krājums, ko prezentēs šodien, sadalīts trīs tematiskās daļās, kurās apskatīti izaicinājumi Eiropas drošībai, ekonomikai un politikai. Pētnieki piedāvā arī risinājumus turpmākajām Eiropas Savienības un Krievijas attiecībām.

Drošības sadaļā aplūkoti hibrīdapdraudējuma riski Baltijai un iezīmēti nepieciešamie soļi drošības un aizsardzības stiprināšanai.

Rakstu krājuma autori ir pētnieki no Latvijas, Lielbritānijas, Somijas, Ukrainas un Krievijas, tostarp bijušais Lielbritānijas vēstnieks Latvijā Ians Bonds, Eiropas ekonomikas eksperts no Somijas Kari Liuhto, drošības eksperti Jānis Kažociņš un citi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas