Uzzini, kā atšķirt īstas bērzu sulas no krāna ūdens

0 komentāri

Pilnā sparā sākusies bērzu sulu tecināšanas sezona. Zināms, ka svaigās sulas ir veselīgas cilvēka organismam, tāpēc, iestājoties pavasarim, iedzīvotāji, kuriem nav iespējas pašiem iegūt veselīgo dziru, to iegādājas no tirgotājiem. Diemžēl nereti bērzu sulu vietā tiek pārdots parasts krāna ūdens. TV3 raidījuma Bez Tabu komanda veic eksperimentu, kurā cenšas noskaidrot, vai cilvēki atšķir ūdeni no bērzu sulām.

Aptaujātajiem Rīgas iedzīvotājiem bērzu sulu no ūdens atšķirt neizdevās, tāpēc Bez Tabu komanda devās pie Linarda Liberta, kurš ir pazīstams kā profesionāls bērzu sulu tecinātājs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņa sortimenta klāsts nebeidzas tikai ar bērzu sulām, viņš piedāvā arī ar bērzu sulu vīnus un dzirkstošos dzērienus.

Kopā ar bērzu sulu ekspertu Bez Tabu komanda devās uz Rīgas Centrāltirgu, lai degustētu tur pieejamās sulas.

Tirgū pieejamo bērzu sulu cenas ir pārsvarā vienādas – 1 eiro par litru.

Atceries, ka bērzu sulas attīra organismu, uzlabo imunitāti, apgādā ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm, uzlabo vielmaiņu, tīra nieres, izskalo sāļu nogulsnējumus no kaulu locītavām, attīra asinis no liekajām vielām un veic vēl daudz organismam labvēlīgas un arī dziednieciskas funkcijas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas