Uzturēšanās atļauju skandāls: Sistēmu apiet vēlējās nevis ārzemnieks, bet Latvijas pilsonis

0 komentāri

Apiet termiņuzturēšanās atļauju izsniegšanas sistēmu, piedāvājot kukuli, vēlējās nevis ārzemnieks, bet gan viņa pārstāvis – Latvijas pilsonis, intervijā telekanāla LNT raidījumā “900 sekundes” pauda Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) priekšnieka vietniece Maira Roze.

Jau ziņots, ka, neievērojot noteikto pieraksta un rindas kārtību, un pretēji Ministru kabineta noteikumos paredzētajai kārtībai PMLP amatpersonas palīdzēja nokārtot ārzemniekam termiņuzturēšanās atļaujas pagarināšanu.

M. Roze norāda, ka minētajā gadījumā ārzemniekam termiņuzturēšanās atļauja pienākusies, taču, visticamāk, no pārstāvja viņš saņēmis ierosinājumu šo procesu paātrināt.

Termiņuzturēšanās atļauju pieteikumus visbiežāk iesniedz Krievijas, Ķīnas un Uzbekistānas pilsoņi. Pēdējā laikā strauji audzis arī Ukrainas pilsoņu, kas vēlas iegūt termiņuzturēšanās atļauju Latvijā, skaits.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas