Uzsākta sagruvušā lielveikala “Maxima” atlikušās daļas demontāža

0 komentāri

Joprojām nav zināms, kas notiks ar blakus esošo daudzstāvu ēku un pazemes stāvvietu zem sagruvušā lielveikala Zolitūdē. Bojāgājušo tuvinieki traģēdijas vietā vēlas redzēt parku, savukārt viņiem ir informācija, ka ēkas saimnieki būvi plāno saglabāt. 

Uzsākta būvgružu izvešana un atlikušo veikala ”Maxima” konstrukciju sagatavošana demontāžai. Pirms betona konstrukciju nojaukšanas tās attīrīs no metāla un plastmasas detaļām. Demontāžas darbi paredzams tupināsies līdz septembra sākumam, pēc tam paredzēta atlikušo būvgružu izvešana. Zem nojaucamā Maxima veikala drupām atrodas pazemes stāvvieta, kas tāpat kā blakus esošā daudzstāvu ēka pieder uzņēmumam “Homburg Zolitūde”. Homburg īpašumu pagaidām vēl netiek jaukti nost, demontēt paredzēts tikai lielveikala telpas. Bojāgājušo tuvinieki, kuri apvienojušies biedrībā jūlijā vienbalsīgi lēma, ka traģēdijas vietā viņi labprāt redzētu parku ar kādu nelielu piemiņas zīmi. Tāpat visi cietušo tuvinieki un apkārtnes iedzīvotāji uzstāj, ka blakus ēka un pazemes stāvvieta ir jānojauc. Tomēr starp biedrības un apkārtnes iedzīvotājiem izplatās ziņas, ka daudzstāvu ēku paredzēts atstāt. Biedrības pārstāve piebilst, ka lielveikala ”Maxima” pārstāvji ir vienīgie, kas runā ar cietušajiem, ēkas un stāvvietas īpašnieki ”Homburg Zolitūde” sadarboties nevēlas. Tāpēc joprojām nav skaidrības, kas galu galā būs redzams Zolitūdes traģēdijas vietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas