Papildināta – Uzraksta ”Rīga” sirds pārkrāsota Latvijas karoga krāsās

0 komentāri

Uzrakstā ”Rīga” esošā balti zilo sirsniņu, ar kuru Rīgas dome aizvietoja tur oriģināli paredzēto garumzīmi, radot sašutumu lielā daļā rīdzinieku, nu kāds ir pārkrāsojis Latvijas karoga krāsās – sarkanbalti sarkanu, liecina informācija sociālajos tīklos.

Iepriekš sirds bija krāsota zili balta – Rīgas pilsētas karoga krāsās. Taču oriģināli mākslinieks Valdis Celms paredzējis uzraksta burtus latviešu valodā, izmantojot garumzīmi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs, kurš saņēmis daudz kritikas par garumzīmes “noņemšanu”, savā “Twitter” kontā ierakstījis: “Paldies aktīvistiem! Izskatās labi! Lai paliek!”

Bezgaumība, neprofesionalitāte, iejaukšanās lietās, gar kurām nav daļas – tā sirsniņas parādīšanos uzrakstā ”Rīga” uz AB dambja raksturo oriģinālā uzraksta “Rīga” autors, mākslinieks Valdis Celms. Tikmēr dzejniece Inese Zandere norādīja, ka garumzīmes pazušana no uzraksta ”Rīga” iemieso daudzus citus jautājumus, piemēram, – jautājumu par valodu. Plašāk portāla SKATIES apkopoto ekspertu, kā arī mākslinieka V. Celma vērtējumu varat aplūkot, klikšķinot šeit!

Rīgas domes versija izskatās šādi:

Foto: LETA

Foto: LETA

Foto: LETA

Foto: LETA

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas